"Blagoslovljena družina je vrelec neizmerne zemeljske sreče." B. sl. Danijel Halas

Muzikal Dober in nezlomljiv

»Prelepo ravno je polje, po pouli mi en fantič gre.« Vsebina in melodija te ljudske pesmi je podlaga za muzikal Dober in nezlomljiv, ki predstavi Alojzija Kozarja (1910-1999), župnika v Odrancih, graditelja cerkva, glasbenika s posluhom, pisatelja s srcem ali z nazivom, ki povzema vse prejšnje: Božji služabnik. Njegovo dobroto, njegovo pokončnost, nezlomljivost bodo s pesmijo in igro predstavili učitelji in učenci Glasbene šole Beltinci pod vodstvom ravnatelja Mateja Zavca, folklorniki iz Beltinec pod vodstvom Jelke Breznik, pevci in pevke iz Odranec. Premierna uprizoritev muzikala Dober in nezlomljiv bo v nedeljo, 17. novembra 2019 ob 14.00 v kulturnem domu v Beltincih.

Ker so brezplečne vstopnice za predstavo ob 14. uri že pošle, bo druga predstava muzikala Dober in nezlomljiv še ob 16. uri. Vabljeni.