"Kristus bo prišel, da dokončno odpravi vse hudo in bo zavladalo božje kraljestvo pravice in ljubezni. Prizadevajmo si, da bomo med dobrimi." B. sl. Alojzij Kozar

Logotip misijona

Znak izhaja iz polžje hišice in se nadaljuje navzgor v višino. Polžja hišica spominja na naše hiše, na naše domove, na to naše življenje, kjer delamo, se trudimo, se veselimo, trpimo. Če smo zaprti v svoj svet, smo revni, nesrečni. Osrečuje nas srečanje z drugim, odprtost do drugega. Osrečuje nas pogled navzgor, v nebo. Na črti, ki se pne v nebo, je označena puščica, ki kaše smer tudi nam. Obenem je ta prečna črtica tudi znamenje križa. Samo povezani z Jezusom se moremo dvigati v nebo. Misijon je priložnost, da stopimo iz svoje zaprtosti, se odpremo bližnjemu in Bogu.